İpek kirpik eklemede en önemli detay kullanılan yapıştırıcının hassas olması ve yapılan kirpiklerin kirpiklere tek tek özenle yapılmasıdır ,uygulama doğru yapıldığında kirpiklere zarar vermez ancak yanlış urun uygulanıp yanlış yapıldığında kirpikleriniz zarar görebilir . merkezimizde bu işlem profesyonelce yapılmaktadır.

Magic Lashes ™ kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran tamamiyle yeni bir yöntemdir.

Doğal bir görünüm kazandırmak için tek tek kirpik bazında uygulanan, ipekten hazırlanan tüyler, üst gözkapağının doğal kirpikleri üzerine yerleştiriliyor. Yaklaşık 8-15 milimetre uzunluğundaki sentetik kirpikler, göz tipine uygunluk göstermeleri için, çeşitli kalınlık, şekil ve renklerde mevcuttur.

Artık bu yeni uygulama yöntemi sayesinde, ipek kirpikler kalıcı olarak aplike edilebiliyor. Bu yeni trend ile müşterilerinize hacimli bir kirpik güzelliği ve sizede kazançlı bir ek iş sağlayabilirsiniz.

 

İpek Kirpik

İpek Kirpik uygulaması ile kirpiklerinizi 6 hafta ila 3 ay arasında daha uzun,dolgun ve kıvrık olmasını sağlayabilirsiniz. İpek kirpik uygulamasında kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir.

 

İpek Kirpik

İpek Kirpik uygulaması ile kirpiklerinizi 6 hafta ila 3 ay arasında daha uzun,dolgun ve kıvrık olmasını sağlayabilirsiniz. İpek kirpik uygulamasında kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir. .

 

3D İpek Kirpik

Sadece Sach ® 3D İpek Kirpik çok özel tasarımı ile normal ipek kirpikler ile elde edemeyeceğiniz dolgunluğu sağlar. 3D İpek kirpik malzemesi sadece Sach ® markasına ait bir üründür.

 

Mink Kirpik

Mink Kirpik yada uluslar arası ismi ile “Mink Lashes” Gerçek Vizon Kirpikler doğal bir görünüm bir lüks hissi oluşturmak için el yapımı ve % 100 saf vizon kürk ile yapılır. Sach ® Siberian Real Mink Lashes .